Çeşme Arçelik Servisi

Çeşme Arçelik Servisi | 0 850 775 18 18

Çeşme Arçelik servisi olarak Çeşme geneline müşteri memnuniyetini ön planda tutan yaklaşımla ve prensipli görev anlayışı ile hizmet sunmaktayız. Çağrı merkezlerimiz başta olmak üzere kolaylıkla iletişim kurulabilecek irtibat kanallarımızla teknik servis hizmetinizde yanınızdayız. Alanında uzman bir şekilde çalışmalarını sürdüren teknik personelimiz ve teknolojik altyapı barındıran ekipmanlarımızla hızlı ve kaliteli hizmet sunumunu amaçlamaktayız.

✅ Çeşme Arçelik Servisi Süresi: 2 saat içerisinde
☎️ Çeşme Arçelik Servisi Telefonu: 0 850 775 18 18

Deneyimli bir şekilde hizmet veren Çeşme Arçelik servisi olarak teknik personelimizin öncelikli amacı ürünleri sorunsuz bir şekilde bakım ve onarımdan geçirilerek müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Montaj işlemi de bakım ve onarım gibi içeriklerin yanı sıra teknik servisimiz bünyesinde gerçekleştirilen işlemlerden bir diğeridir.

  • Teknik servisimiz her geçen gün bünyesine kattığı yeni iş ve tecrübe ile daha da donanımlı bir şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.
  • Güvenli ve hızlı hizmet amaçlayan çalışma politikamızla öncelikli olarak arıza tespiti gerçekleştirilmektedir.
  • Arızanın durumu uygun olduğu takdirde yerinde tespit uygulanmaktadır. Bu durum dışındaki arızalarda kısa süre içerisinde gerekli tespitler gerçekleştirilmekte ve müşterilerimize ayrıntılarla ilgili bilgi aktarılmaktadır.

Çeşme Arçelik Servisi

Hizmetini sunduğumuz Çeşme Arçelik Servisi, Türkiye en çok yararlanılan beyaz eşya markaları arasındadır. Tüm beyaz eşyalarda olduğu gibi bunların da arızalanması mümkündür. Cihazın darbe alması, bakımın olmaması ya da hatalı kullanım bunlara neden olabilir.

Bu gibi bir durumda kişilerin şahsi müdahale etmeye çalışması, problemin büyümesine sebep verir. Böylece yapılması gereken masraflar da artabilir. Eğer uygun fiyata cihazlarınızdaki arızaların çözülmesini istiyorsanız, Arçelik teknik servisi olarak firmamız kaliteden ödün vermeden çize çözüm üretir.

Sizleri sonuçlardan memnun bırakmak için firmamız sonuç odaklı bir şekilde çalışır. İzmir Arçelik Servisi Bunu sağlamak için yüzeysel inceleme yerine ayrıntılı bir analiz ile sorunun kökeni tespit edilir. Böylece problemin yenilenmemesi sağlanır.

Bunun yanı sıra Arçelik teknik servisi, parça değişimi işlemlerini de orijinal aksamlar ile yapmaktadır. Bu sayede sizlere garantili çözümler sunulur.

Çeşme Arçelik Servisi İletişim Bilgileri

Müşterilerimizden onay alınması durumunda işleme devam edilerek arızanın çözümü etkili bir biçimde gerçekleştirilmektedir. Gerek duyulduğu ölçüde yedek parça temini sağlanmakta ve işlem öncesi müşterilerimize tüm bilgiler sunulmaktadır.

Alanında güvenilir ve etkin bir biçimde çalışan teknik servisimiz bünyesinde gerekli olan tüm içerikler hakkında servis ekibimiz ile iletişime geçerek tüm ayrıntıları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti hedefi ile devamlı olarak kaliteli hizmet sunmayı çalışma politikası haline getiren teknik servisimiz bünyesinde 7 gün ve 24 saat ulaşarak taleplerinizi iletebilirsiniz.

Çeşme Arçelik Servis Hizmetleri

Çeşme Arçelik servis hizmetleri olarak müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu tüm teknik destek konularında yetkin şekilde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. Beyaz eşya servisinden klimaya varana kadar evlerimizde bulunan ve hayatımızı kolaylaştıran tüm Arçelik ürünlerinin bakım ve onarımı noktasında hizmet sunulmaktadır. Ek olarak Seferihisar Arçelik Servisi gibi tüm ilçelerde hizmet vermekteyiz.

Yedek parça değişimi ve tüm servis hizmetleri garantili bir şekilde yapılmakta olup önceliğimiz ürünü müşterimize sorunsuz bir şekilde teslim etmektir. Eksiksiz bakım ve onarım işlemlerinin yanı sıra; gerek olduğu durumlarda montaj içerikleri de teknik servisimiz bünyesinde yapılmaktadır.

Çeşme Arçelik Servisi Telefon Numarası

Çeşme Arçelik teknik servisi olarak çalışan firmamız, ihtiyacınız halinde aynı gün, hızlı servis hizmeti vermektedir. Tarafımızdan alacak olduğunuz hizmetlerde parça değişimi gerekirse orjinal parçalar kullanılacak olup, 6 ay parça ve 1 yıl işçilik garantisi de beraberinde verilmektedir. Firmamız müşteri odaklı bir şekilde bakım ve onarım hizmetleri vermektedir. Kurumsal yapısı ve profesyonel ekipleri ile sorunlarını kalıcı çözümler getirmeyi amaçlar. Sektörümüzde gerekli tüm sertifikalar ile kaliteli çözümleri sunar.

Beyaz eşyalar her evin demirbaşları arasındadır. Buzdolabından ankastre fırına kadar uzadıkları için hayati bir öneme sahiptir. Firmamız, Arçelik teknik servisi olarak yaptığı periyodik bakımlar ile bunun önüne geçmektedir. Çözümlerimizden yararlanmak istiyorsanız, tek yapmanız gereken iletişim kurmadır.

Çeşme Arçelik Servis İletişim

Firma Adresimiz: Seyfi demirsoy Cd, 35000 – İZMİR

Firma Telefon Numarası: 0 850 775 18 18

Çeşme Arçelik Servisi S.S.S.

Sizden alacağım hizmet garantili mi?
Evet, 6 ay parça ve işçilik garantilidir.

Kullanacağınız parçalar orjinal mi?
Evet, kullandığımız tüm ürünler birebir orjinal parçadır.

Ne zaman gelirsiniz?
Çeşme Arçelik Servisi olarak sorununuzu çözmek adına aynı gün içerisinde randevu oluşturuyoruz.

Arçelik Telefon ile sorun tespiti mümkün mü?
Beyaz eşyalar mekanik parçalar olduğu için arızayı nokta atışı tespit etmek adına detaylı inceleme gerekir.

Arçelik Çamaşır makinem neden kokuyor?
Çamaşır makinesi kullanıldıkça kalan kalıntılar ve pislikler nedeniyle kokabilir. Kapağını veya deterjan koyma yerini aralıklı bırakarak kokuyu ciddi oranda engelleyebilirsiniz.

Arçelik Buzdolabım neden soğutmuyor?
Buzdolabının soğutmamasının bir çok sebebi olabilir, uzaktan teşhis koymak mümkün olmamak ile birlikte genellikle motor arızası, buz oluşması (blok yapması) gibi sorunlar ile karşılaşılmaktadır.

Arçelik Ocağımın çakmağı neden çakmıyor?
Zamanla yemek taşması, ocağın eskimesi, sıvı teması, oksitlenme gibi sebeplerden ötürü ocak çakmağı bozulabilmektedir.

hemenara_icon
izmirteknikservis Servis Talebi
izmirteknikservis Müşteri Hizmetleri